0
Δημοσιεύτηκε 21 Νοέ 2012, 07:00   /   ΑΘΛΗΤΙΚΑ
 
 

Εκτάκτως σήμερα η 12η αγωνιστική της Α1 της ΕΠΣ Φθιώτιδας

Εκτάκτως σήμερα Τετάρτη 21 Νοεμβρίου στις 15.00 θα γίνουν τα παιχνίδια της 12ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α1 της ΕΠΣ Φθιώτιδας.

Αναλυτικά οι αγώνες είναι οι εξής:

  • Γηπ. ΕΑΚΦ: Ακαδημία/Ηρακλής – Ένωση 2010

ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ (Σκάρλας – Ηλ. Αυγέρης)

  • Γηπ. «Αλ. Παπαγεωργίου»: Παγκρατιακός – Άρης Αγ. Κων/νου

ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ (Β. Κουτσόβουλος – Χανής)

  • Γηπ. Ελάτειας: Ελατειακός – Οπούντιος Μαρτίνου

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΓΚΑΛΙΜΑΝΗΣ (Βελέντζας – Τσιάβος)

  • Γηπ. Νέας Μαγνησίας: Μαγνησιακός – Δάφνη Λιβανατών

ΣΠΥΡΟΣ ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ (Μπέλλης – Παπασταθόπουλος)

  • Γηπ. Γαλανέϊκων: Δίβρη – Ολυμπιακός Λαμίας

ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΣΩΝΗΣ (Ζαφείρης – Καρανικόλας)

  • Γηπ. Στυλίδας: Στυλίδα – Κένταυρος Αχινού

ΑΡΗΣ ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ (Πατάγιας – Οικονόμου)

  • Γηπ. Μαλεσίνας: Μαλεσίνα 2008 – Αγρότης Λιανοκλαδίου 1946

ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ (Τσουκνίδας – Φωτόπουλος)

  • Γηπ. Μεγαπλάτανου: Αταλάντη – Προοδευτική Λάρυμνας

ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Στ. Καραγιάννης – Μιχ. Κόντος)

  • Γηπ. Κ. Βούρλων: Καμένα Βούρλα – Νέο Κρίκελλο

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (Αναγνώστου – Κοτσιλίτης)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (μέχρι και την 11η αγωνιστική)

Μαλεσίνα 2008……………………………..23-5……………31

Στυλίδα………………………………………32-4……………29

Οπούντιος Μαρτίνου………………………29-12………….21

Ένωση 2010…………………………………18-10………….21

Δάφνη Λιβανατών………………………….18-12………….19

Αταλάντη……………………………………..16-12………….16

Ακαδημία/Ηρακλής…………………………15-15………….16

Ολυμπιακός Λαμίας………………………..15-21………….16

Άρης Αγ. Κων/νου………………………….13-15………….15

Ελατειακός……………………………………17-22………….15

Καμένα Βούρλα……………………………..14-19………….12

Μαγνησιακός…………………………………10-15………….12

Νέο Κρίκελλο………………………………..19-18………….11

Αγρότης Λιανοκλαδίου……………………..14-21………….10

Δίβρη…………………………………………….9-18……………9

Παγκρατιακός…………………………………11-26……………8

Προοδευτική Λάρυμνας…………………….10-22……………7

Κένταυρος Αχινού……………………………13-29……………7

Καλή επιτυχία στην ομάδα της πόλης μας που θα αντιμετωπίσει τους φίλους μας του Κενταύρου Αχινού!


Niki Giannoulidou